enfeksiyoz-bronsitis.com ve MSD Hayvan Sağliği hakkında

enfeksiyoz-bronsitis.com

Enfeksiyoz-bronsitis.com dünya çapındaki kanatlı veteriner hekimleri ve uzmanlar için hazırlanmış bir internet sitesidir. Tavuklardaki Enfeksiyöz Bronşitis hastalığı için araştırmacılar tarafından hazırlanmış ilk web sitesidir. Sitenin amacı, araştırmacılar tarafından hazırlanan hastalık bilgileri, güncel Enfeksiyöz Bronşitis haberleri ve aşılama bilgileri bulunan bir platform oluşturmaktır.

MSD Hayvan Sağliği Araştırma ve, aşılar, anti-enfektifler, anti-paraziterler, gıda katkı maddeleri ve farmasötikler dahil olmak üzere veteriner ürünlerinin üretim ve global pazarlanması konularında çalışan bir kuruluşudur.

Kanatlı aşıları konusunda 58’den fazla ülkede bulunan şubeleri ile global bir liderdir. Geniş çaplı Nobilis Kanatlı Aşı gamına Enfeksiyöz Bronsitis aşıları da dahildir. İntervet yüksek kalitede ürünler sağlamanın yanı sıra, bu ürünlerin gerekli teknik deneyimle desteklenmesi konusunda kendisi ile gurur duyar. MSD Hayvan Sağliği, enfeksiyoz-bronsitis.com gibi bir internet sitesine sponsorlukta bulunarak, kanatlı endüstrisine Enfeksiyöz Bronşitis hakkında herkesin serbestçe ulaşabileceği bir katkı sağlamıştır.

Intervet International B.V.

Wim de Körverstraat 35
5831 AN Boxmeer
The Netherlands

Postbus 31
5830 AA Boxmeer
The Netherlands

Tel: +31 (0) 485 587600
Fax: +31 (0) 485 577333

Intervet Veteriner Ilaclari Pazarlama ve Ticaret Ltd. Sirketi


Tel: (212) 332 11 11
Fax: (212) 332 11 17

www.msd-hayvan-sagligi.com